Więcej informacji na temat kursu znajdziesz na stronie: https://kik.edu.pl/kursy/133/kurs-specjalista-ds-wynagrodzen-online/src-BlogOlsztyn

Wynagrodzenia i świadczenia za wykonywanie pracy jako specjalista ds. wynagrodzeń zależą od zatrudnienia w danym regionie naszego kraju. Ostatnia sytuacja Polski sprzyja podwyżkom, stąd też pojawia się coraz więcej osób, które chętnie wykształciłoby się w tym kierunku. Rozwój zawodowy jednak nie jest aż tak łatwy jakby się wydawało. W dzisiejszym świecie czas biegnie nieubłaganie, a nam samym brakuje chwili wytchnienia. W jaki sposób znaleźć czas na kształcenie się, kiedy jesteśmy przytłoczeni codziennymi obowiązkami? Wszystkim marzy się wysoka pensja, spełnianie się pod względem zawodowym. Jednak na szczyt trzeba dojść, a droga czasami jest kręta i wyboista.

Krajowa Izba Księgowych, to jednostka oświatowa, która wzięła pod uwagę problemy osób zainteresowanych podwyższaniem swoich kwalifikacji. Na rynku zaproponowała dostępną dla każdego internetową wersją kursu specjalisty ds. wynagrodzeń. To intuicyjna, przyjazna graficznie platforma edukacyjna, która posiada wszelkie dostępne materiały edukacyjne w jednym miejscu. Informacje zostały podzielone na jednostki tematyczne, dzięki czemu każdy kursant może dostosować swój rytm nauki do odpowiedniego porcjowania materiału. Krajowa Izba Księgowych zadbała o każdy detal. Poza tym dysponuje jedynym w swoim rodzaju zapleczem. To jednostka wpisana do ewidencji szkół i placówek oraz rejestru instytucji szkoleniowych. Z kolei każdy kurs zawodowy, doszkalający czy kwalifikacyjny oznaczony jest certyfikatami ISO, co świadczy o ich najwyższej jakości. Krajowa Izba Księgowych oprócz zadbaniu o najwyższe standardy w pełni nadąża za postępem technologicznym.

Warto też zwrócić uwagę na to, że po ukończonym internetowym kursie specjalisty ds. wynagrodzeń każdy uczestnik szkolenia otrzymuje dokumenty poświadczające zdobyte uprawnienia, kwalifikacje. Certyfikaty, dyplomy są drukowane na tych samych wzorach co w przypadku zajęć odbywających się w ośrodkach stacjonarnych. To kolejny powód, który sprawia, że można na równi stawiać internetowy kurs specjalisty ds. wynagrodzeń ze stacjonarnym odpowiednikiem odbywających się w Olsztynie, Krakowie oraz Warszawie. Nauka bezpośrednio z domu, z dowolnego miejsca jest zdecydowanie bardziej komfortowa niż ta, która wymaga od uczestnika szkolenia ciągłych wyjazdów, martwienia się o rezerwację pokoju hotelowego czy wykupowaniem posiłków. To dodatkowe koszty, które często sprawiają, że wiele osób musi zrezygnować z dalszej kontynuacji edukacji ze względu na brak wystarczających środków pieniężnych. Krajowa Izba Księgowych pomyślała także o tym, tworząc internetowy kurs, będący zgodny z rozporządzeniami Ministerstwa Edukacji może otworzyć wiele furtek możliwości dla przyszłych specjalistów w branży rachunkowości.