Więcej informacji na temat kursu znajdziesz na stronie: https://kik.edu.pl/kursy/142/kurs-specjalista-ds-rachunkowosci-inwestycyjnej-online/src-BlogOlsztyn

Księgowy pełną krwią, tak czasami mawia się w branży na temat pozycji specjalisty ds. rachunkowości inwestycyjnej. Debata na temat tego zawodu toczy się już od wielu lat, a jego przydatność jest nieskrywanie istotna na polskim rynku pracy. Wciąż brakuje dostatecznej liczby specjalistów wykształconych w tym zakresie. Zdobycie tytułu specjalisty rachunkowości inwestycyjnej wymaga uzyskania konkretnych certyfikatów, które w pełni uprawniają do wykonania tego zawodu. Ukończenie licznych szkoleń, ustawicznej doskonalenie swojej wiedzy oraz umiejętność usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych, to jedne z wielu wymagań, które powinien być w stanie opanować specjalista na tym stanowisku. Trochę tego jest, ale nie da się ukryć, że osoby, które potrafią to wszystko osiągnąć, będą w najbliższej przyszłości żyć dostatnie.

Krajowa Izba Księgowych pomyślała o wszystkim, także o zapewnieniu polskiemu rynkowi pracy odpowiedniej liczby specjalistów ds. rachunkowości inwestycyjnej. Wszystko za sprawą internetowego kursu specjalisty ds. rachunkowości inwestycyjnej. To innowacyjna forma nauki, gdyż wymaga tylko i wyłącznie posiadania komputera ze stałym łączem internetowym. Teraz bez wychodzenia z domu, bez konieczności wyjazdu do ośrodków stacjonarnych, gdzie prowadzone są wykłady szkoleniowe oraz rezerwowania pokoju hotelowego czy kupowania posiłków w stołówkach można zgłębiać swoją wiedzę na temat rachunkowości i ekonomii. Także po stronie Krajowej Izby Księgowych wszystko odbywa się zgodnie z prawem. Działania są oparte na regulacjach wprowadzonych przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Poza tym Krajowa Izba Księgowych jest wpisana do rejestru instytucji szkoleniowych oraz znajduje się na liście szkół i placówek oświatowych. Ta organizacja nie tylko wprowadziła na polski rynek internetowe szkolenie w zakresie obowiązków specjalisty ds. rachunkowości inwestycyjnej, oferta jest znacznie szersza, a każdy kurs jest opatrzony wieloma certyfikatami ISO, co świadczy o najwyższej jakości prowadzonych usług.

Także osoby zarejestrowane jako bezrobotne mogą składać wnioski do Urzędów Pracy, aby uzyskać dofinansowanie w kwestii opłacenia dostęp do platformy edukacyjnej. Zwieńczeniem internetowego kursu jest uzyskanie dokumentów wydrukowanych na oficjalnych wzorach obowiązujących w całym kraju. Z czystym sumieniem można stwierdzić, że internetowe szkolenie specjalisty ds. rachunkowości inwestycyjnej jest tak samo uznawane, jak nauka w ośrodkach stacjonarnych w Olsztynie, Warszawie i w pozostałych miastach Polski, gdzie prowadzone są tego rodzaju wykłady kwalifikujące osoby do wykonywania tego zawodu. Nie warto zwlekać z decyzją i codziennie poświęcać nieco czasu, aby zapoznawać się z kolejnymi partiami materiału.