Więcej informacji na temat kursu znajdziesz na stronie: https://kik.edu.pl/kursy/132/kurs-specjalista-ds-kadr-online/src-BlogLeg

Poszukujesz pewnej i dobrze płatnej pracy, jednak brakuje Ci odpowiednich kwalifikacji? Jesteś absolwentem technikum ekonomicznego lub innego kierunku związanego z finansami i rachunkowością? Nie musisz wcale inwestować swojego czasu i pieniędzy w studia wyższe, aby zdobyć wymarzony zawód. Wystarczy wybrać kurs kadry i płace, organizowany np. w Legnicy, Wrocławiu czy innych większych miastach. Jednak jeszcze ciekawszą opcją będzie wybór szkolenia realizowanego w trybie internetowym!

Obecnie najciekawszą ofertę dla osób, które pragną zostać specjalistami ds. kadr i płac, przygotowała Krajowa Izba Księgowych. Jest to renomowana instytucja dydaktyczna, działająca już od wielu lat na rynku polskim, w której ofercie znajdziesz wiele ciekawych kursów, również dotyczących kadr i płac. Wybierając szkolenia online możesz oszczędzić bardzo dużo pieniędzy oraz czasu, szczególnie jeśli jesteś mieszkańcem niewielkiej miejscowości, w której nie ma odpowiedniej oferty edukacyjnej. Kursy online nie wymagają wychodzenia z domu, dzięki czemu zaoszczędzisz na dojazdach, noclegach i stołowaniu się na mieście. Pozwalają one również łatwiej dopasować zajęcia do napiętego grafiku.

Zastanawiasz się pewnie, czy kursy online rzeczywiście są warte swojej ceny, w końcu na rynku pracy nie brakuje konkurencji, która ukończyła szkolenia stacjonarne. Jednak oferta Krajowej Izby Księgowych niczym nie odbiega od standardowych form edukacji. Materiały, z których będziesz korzystać za pośrednictwem platformy e-learningowej opracowano zgodnie z wymogami MEN, jak również europejskiej certyfikacji ISO. Dlatego po ukończeniu kursu kadr i płac będziesz przygotowany merytorycznie do podjęcia zatrudnienia w charakterze specjalisty w branży księgowej. Obsługa kadrowa jest bardzo istotnym elementem funkcjonowania każdej firmy, dlatego ich właściciele chętnie zatrudniają w tym charakterze specjalistów. Każdy absolwent kursów organizowanych przez KIK otrzymuje specjalny certyfikat świadczący o zdobytej wiedzy, oraz dyplom specjalisty ds. kadr, w formie książeczki ze zdjęciem.

Krajową Izbę Księgowych na tle konkurencji wyróżniają atrakcyjne ceny kursów, przy jednoczesnym zachowaniu ich najwyższej jakości. Poza tym, w przeciwieństwie do wielu innych placówek edukacyjnych, KIK znajduje się w rejestrze instytucji dydaktycznych Urzędu Pracy. Oznacza to, że osoby, które są zarejestrowane jako bezrobotni mogą starać się o dofinansowanie kursu w swoim lokalnym urzędzie. Absolwenci szkolenia nie będą mieli najmniejszego problemu ze znalezieniem pracy. Oprócz w firmach prowadzących kadry, wakatów można szukać również w biurach rachunkowych, których w każdym mieście jest co najmniej kilka.