Więcej informacji na temat kursu znajdziesz na stronie: https://kik.edu.pl/kursy/136/kurs-analityk-finansowy-online/src-BlogWroc

Każde szanujące się przedsiębiorstwo zatrudnia w swoich szeregach analityka finansowego. Osoba na tym stanowisku pełni wręcz strategiczną rolę w firmie. Często to właśnie do niej należy ostatnie słowo, kiedy należy podjąć niezwykle ważną decyzję, mającą niebagatelny wpływ na dalsze prawidłowe funkcjonowanie całego podmiotu. Analityk finansowy musi wiedzieć o każdym obrocie gotówki. To właśnie on sporządza różnego rodzaju symulacje, raporty i analizy ryzyka ekonomicznego, będące ważnym prognostykiem dla zarządu. On również ocenia od strony finansów wszelkie inwestycje. Ponadto przygotowuje zarówno długoterminowe, jak i uwzględniające krótki okres strategie finansowe, od których często zależy realny byt przedsiębiorstwa na rynku. Analityk musi posiadać zasób ogromnej wiedzy i płynnie poruszać się we wszelakich mechanizmach matematycznych, gdyż w jego zawodzie jest to chleb powszedni. Oczywiście podjęcie tego typu etatu wiąże się z szeregiem przywilejów, a najważniejszy z nich to choćby satysfakcjonujące zarobki.

Uważasz, że właśnie ta praca jest dla ciebie? W takim razie nie zwlekaj, bo jak mówi pewne mądre, staropolskie przysłowie: „Czas to pieniądz.” Zatem jak najszybciej zapisz się na odpowiedni kurs, który pozwoli w merytoryczny sposób przygotować cię do zawodu oraz zdobyć wszelkie niezbędne uprawnienia. W osiągnięciu tego celu pomoże ci Krajowa Izba Księgowych (KIK). Spokojnie możesz jej zaufać. KIK posiada wpis do ewidencji szkół i placówek oraz rejestru instytucji szkoleniowych, dodatkowo może poszczycić się Certyfikatem ISO, co jeszcze bardziej podkreśla jej ekskluzywny i elitarny charakter. Biorąc pod uwagę twoje zainteresowania, Izba proponuje ci kurs analityk finansowy. Wrocław, jak też inne miasta w naszym kraju, będą doskonałą opcją do podjęcia zatrudnienia właśnie w tej dziedzinie. Szkolenie wykonasz bez wychodzenia z domu. Wystarczy zalogować się za pomocą komputera ze stałym połączeniem z internetem na specjalnej platformie e-learningowej, by rozpocząć efektywną naukę. Od ciebie zależy, jak szybko uporasz się z całym materiałem, ale pamiętaj o przysłowiu, które zostało przytoczone powyżej. Im szybciej zaliczysz instruktaż, tym szybciej otworzysz się na rynek pracy, co będzie skutkować znalezieniem lukratywnego zatrudnienia. Kurs spełnia obostrzenia oraz wymagania MEN i Ministra Pracy i Polityki Społecznej, dlatego jest on w pełni legalny, a uzyskany tytuł będzie honorowany zarówno przez podmioty wchodzące w struktury naszego państwa, jak i sektora prywatnego. Etat analityka finansowego i perspektywiczna ścieżka kariery staną przed tobą otworem.