Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronie: http://kik.edu.pl/src-BlogKIK

Żyjemy w świecie, gdzie najcenniejszymi walutami są: czas, informacja i wiedza. Ekspresowe tempo rozwoju nauki i technologii, wymaga od człowieka takich umiejętności jak elastyczność umysłu i szybkość adaptacji do coraz nowych wymogów środowiskowych pracy. Zmiany te dotykają niemalże każdego zawodu. Dlatego od pracownika oczekuje się aktualnej i rzetelnej wiedzy. Sektory pracy, gdzie występuje duże tempo zmian i aktualnej wiedzy, łączą w sobie zawody z pogranicza finansów i rachunkowości. Pracownicy tych sektorów szukają, zatem najlepszego rozwiązania, aby w szybki sposób nabyć wymagane kompetencje, lub zdobyć aktualną wiedzę.

Krajowa Izba Księgowych (www.kik.edu.pl) wychodzi naprzeciw każdemu, kto potrzebuje dokształcić się, biorąc pod uwagę wszystkie najważniejsze aspekty, jakie generuje obecny rynek pracy. Należy podkreślić, że Krajowa Izba Księgowych to jednostka systemu oświaty wpisana do ewidencji szkół i placówek oraz rejestru instytucji szkoleniowych. Jest, zatem instytucją powołaną i uprawnioną do zwiększania wiedzy, umiejętności oraz kwalifikacji zawodowych.

W swojej ofercie Krajowa Izba Księgowych proponuje wachlarz kursów e-learningowych (online) z zakresu rachunkowości i finansów, które dzięki takiemu rozwiązaniu, pozwalają zaoszczędzić kursantowi czas oraz pieniądze. Wszystkie materiały są przygotowywane w oparciu o aktualne przepisy i rozporządzenia przez interdyscyplinarny zespół specjalistów. Warto również zaznaczyć, że usługi świadczone przez Krajową Izbę Księgowych, zostały wyróżnione Certyfikatem ISO wydanym przez Polską Akademię Jakości.

Ta wygodna forma prowadzenia szkoleń, jest najlepszym rozwiązaniem dla każdej osoby, chcącej się dokształcić lub nabyć uprawnienia do pełnienia zawodu, ponieważ gwarantuje ona uzyskanie potwierdzenia kwalifikacji na specjalnym zaświadczeniu na druku Ministerstwa Edukacji Narodowej, czyli kwalifikacje zawodowe dokładnie takie jak w przypadku ukończenia kursów metodą stacjonarną. Jest to dość istotna informacja, ponieważ dokument ten podkreśla wiarygodność uzyskanych kompetencji.

Istotne jest również, że Krajowa Izba Księgowych współpracuje z Urzędami Pracy w całej Polsce, dzięki czemu pomaga osobom bezrobotnym otrzymać dofinansowanie, aby mogły rozwijać się pod względem swoich kwalifikacji zawodowych.