Więcej informacji na temat kursu znajdziesz na stronie: https://kik.edu.pl/kursy/133/kurs-specjalista-ds-wynagrodzen-online/src-BlogWarsz

Wielu księgowych jest przekonanych, że ustalenie sprawiedliwej i adekwatnej co do wykonywanej pracy drabinki zarobków jest zadaniem łatwym. Tymczasem ich punkt widzenia zmienia się, kiedy zaczynają mierzyć się z tym zagadnieniem. Bo oto okazuje się, że poszczególne działy przedsiębiorstwa pracują inaczej, mają inny zakres obowiązków, z kolei poszczególni pracownicy różnią się stażem w firmie. I pojawia się problem. Dodatkowo pogłębiają go różnego rodzaju zawirowania prawne, które muszą być uwzględnione, ponieważ kontrola z urzędu skarbowego czy regionalnej izby obrachunkowej będzie bezwzględna i nie przymknie oka na żadne ułatwienia, które nie mają swojego uzasadnienia formalnego. Wtedy taki księgowy, pomimo że może poszczycić się wiedzą i odpowiednim doświadczeniem w innych dziedzinach obejmujących finanse i rachunkowość, najczęściej okazuje się bezradny. Wobec tego poszukuje pomocy. Albo prosi swojego przełożonego o skierowanie na szkolenie dokształcające, albo prosi o zatrudnienie eksperta, który nie będzie miał problemów podczas opracowywania sprawiedliwego schematu płac. Tak czy inaczej, bez pomocy zewnętrznej się nie obejdzie. Tymczasem nie trzeba daleko szukać, by znaleźć złoty środek, który z powodzeniem rozwikła problem.

Tym złotym środkiem jest Krajowa Izba Księgowych (KIK), czyli jedna z nielicznych instytucji realizująca program nauczania zgodny z wymogami MEN. O wysokiej jakości nauczania świadczą tu przystępny program zajęć, certyfikaty nauczania ISO i legalność działalności KIK jako instytucji oświatowej (wpis do rejestru placówek oświatowych i szkół). To jednostka edukacyjna, która za cel postawiła sobie kształcenie wysokiej klasy specjalistów. Jej pracę doceniają zwłaszcza szefowie i właściciele różnego rodzaju firm i przedsiębiorstw, którzy chętnie zatrudniają absolwentów KIK. W przypadku problemów z ustaleniem wynagrodzeń w danym podmiocie doskonałą formą nauki w tym zakresie proponowaną przez Izbę jest kurs specjalista ds. wynagrodzeń.

Warszawa to szczególne miasto w naszym kraju, które oferuje najwyższe obecnie zarobki, dlatego znalezienie tam pracy po ukończeniu szkolenia, będzie najlepszą formą rozpoczęcia lub kontynuowania kariery zawodowej. Instruktaż ma tę zaletę, że z powodzeniem można wykonać go w domu, wystarczy do tego komputer ze stałym połączeniem z internetem. Wszystkie niezbędne informacje i wiedza zamieszczone są na platformie e-learningowej. Nad jej opracowaniem czuwał sztab światowej klasy specjalistów, dlatego cechuje się ona wysoką niezawodnością w nauczaniu. Dzięki platformie kursant przyswoi zagadnienia, które uczynią go specjalistom w elitarnej branży. Fachowcy posiadający tego rodzaju kompetencje bardzo szybko znajdują zatrudnienie, często otrzymując wysokie pensje startowe. Dlatego, jeśli interesuje cię świat liczb i nauka mechanizmów prawnych nie stanowi dla ciebie żadnego problemu, to kurs specjalisty do spraw wynagrodzeń jest właśnie dla ciebie.