Więcej informacji na temat kursu znajdziesz na stronie: https://kik.edu.pl/kursy/143/kurs-specjalista-ds-rachunkowosci-podatkowej-online/src-BlogOlsztyn

Osoba na stanowisku specjalisty ds. rachunkowości podatkowej powinna być przygotowana do pracy zarówno pod względem teoretycznym, jak i praktycznym. Poza tym, bieżące uzupełnianie swojej wiedzy przy uwzględnieniu zagadnień praktycznych, które towarzyszą księgowym w ich codziennej pracy jest szalenie istotne. Takie stanowisko powinny obejmować osoby, które są na tyle doświadczone, aby móc unieść odpowiedzialność spoczywającą na tej posadzie w danej organizacji. Wiedza teoretyczna oraz praktyczna w kwestii prawa bilansowanego, prawa podatkowego oraz na temat podatku dochodowego od osób fizycznych, z działalności gospodarczej w księgach rachunkowych musi być pod wieloma względami bezkresna. Już po zatrudnieniu nie można pozwolić sobie na błędy.

Krajowa Izba Księgowych wie, w jaki sposób zadbać o przyszłych specjalistów ds. rachunkowości podatkowej. W tym celu utworzyła innowacyjny sposób na wypełnienie rynku pracy. Wolne etaty nikną w oka mgnieniu z powodu internetowego kursu specjalisty ds. rachunkowości podatkowej. Jest to stworzona na specjalne potrzeby platforma internetowa, która zawiera w sobie wszystkie potrzebne materiały edukacyjne podzielone na jednostki tematyczne. W ten sposób każdy kursant może dostosować swój rytm nauki. Poza tym Krajowa Izba Księgowych zadbała o odpowiednie zaplecze. Jest wpisana do rejestru instytucji szkoleniowych, a także znajduje się na wykazie szkół i placówek edukacyjnych. Wszystkie sprawowane usługi przez KIK są oznaczone certyfikatami ISO, co świadczy o najwyższej jakości usług. Dodatkowo, wszelkie działania podejmowane przez specjalistów Krajowej Izby Księgowych są zgodne z wydanymi rozporządzeniami Ministerstwa Edukacji Narodowej. Każdy kursant może mieć pewność, że korzysta z legalnego i w pełni uznawanego źródła podnoszenia kwalifikacji. Internetowy kurs specjalisty ds. rachunkowości podatkowej kończy się egzaminem, który pozwala na zdobycie dokumentów świadczących o zdobytych nowych umiejętnościach. Dyplom, certyfikat jest wydrukowany na wzorach powszechnie obowiązujących. Sprawia to, że internetowy kurs specjalisty ds. rachunkowości podatkowej jest identyczny pod wieloma względami, co szkolenia odbywające się w Olsztynie, Warszawie, a także innych miastach Polski.

Trzeba wziąć pod uwagę, że zdalne szkolenie jest nie tylko komfortowe, ale przede wszystkim to oszczędność pieniędzy i czasu. Nie trzeba nigdzie wyjeżdżać, że pogłębiać swoje umiejętności, wszystko bez jakichkolwiek kosztów dodatkowych. Z pewnością już niedługo na terenie naszego kraju będzie wielu specjalistów w zakresie rachunkowości podatkowej.