Więcej informacji na temat kursu znajdziesz na stronie: https://kik.edu.pl/kursy/143/kurs-specjalista-ds-rachunkowosci-podatkowej-online/src-BlogGdańsk

Jaką ścieżkę kariery zawodowej obrać – kadry czy księgowość? O to jest pytanie! Zakres tych profesji różni się, a bieżąca sytuacja na rynku pracy w Polsce świadczy o tym, że w przypadku tej drugiej możliwości mamy do czynienia z wieloma wolnymi wakatami. Wiele osób, które myślą o tego typu rozwoju nie martwi się nadmiarem obowiązków, ale przede wszystkim barierą stają się wymagania dotyczące posiadanych kwalifikacji. W oczach potencjalnych pracodawców oczekiwania są bardzo wysokie. Przykładowo stanowisko specjalisty ds. rachunkowości podatkowej powinno być objęte przez osobę, która posiada doświadczenie i niezbędne umiejętności. Zdaniem pracodawców to nie może być jednostka, w której szkolenie należy jeszcze inwestować. Oczekiwania są takie, że będzie to osoba, która z marszu będzie w stanie objąć powierzone jej zadania.

Krajowa Izba Księgowych znalazła przepis na sprostanie wygórowanym wymaganiom pracodawców. Otóż powołano specjalny, interdyscyplinarny zespół, który za zadanie miał stworzenie nowatorskiego rozwiązania, które rozwiązałoby liczne problemy polskiego rynku pracy. Efekt jak się okazuje przerósł oczekiwania nawet samych twórców. Platforma e-learningowa, czyli internetowy kurs specjalisty ds. rachunkowości podatkowej stał się furtką otwierającą drzwi wielu osobom związanym z branżą księgowości. Ponadto na uwagę zwraca znakomita renoma Krajowej Izby Księgowych. To jednostka oświatowa, która świadczy usługi najwyższej jakości, potwierdzone wieloma certyfikatami ISO. Dodatkowo posiada wpis do ewidencji szkół i placówek oraz rejestru instytucji szkoleniowych.

KIK z uwagi na postęp technologiczny świadczy także inne, wszelkiego rodzaju kursy zawodowe, kwalifikacyjne oraz doszkalające. Cała rzesza Polaków od lat korzysta z usług tej znakomitej, renomowanej instytucji. Dlaczego? Otóż ukończenie każdego z kursów internetowych jest zgodne pod każdym względem z wymaganiami stawianymi przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Warto zwrócić też uwagę na to, iż dokumenty, które uzyskuje kursant po ukończeniu szkolenia internetowego są drukowane na tych samych wzorach i na podstawie tych samych przepisów, co w przypadku szkoleń stacjonarnych. Można śmiało pokusić się o twierdzenie, że internetowy kurs specjalisty ds. rachunkowości podatkowej jest współmiernie ważny, co zajęcia odbywające się stacjonarnie w Gdańsku, Łodzi i wielu innych miastach Polski. Nie ma co zwlekać i korzystać z tej innowacyjnej propozycji udostępnionej przez Krajową Izbę Księgowych. Wkrótce można będzie śmiało stwierdzić, że Polska to kraj, który specjalistami ds. rachunkowości podatkowej stoi!