Więcej informacji na temat kursu znajdziesz na stronie: https://kik.edu.pl/kursy/155/kurs-kierownika-biura-rachunkowego-online/src-BlogPozn

Z pewnością w swojej karierze zawodowej nigdy nie chciałbyś prowadzić nierzetelnego biura rachunkowego, na które skarżyć mogłoby się wielu klientów. Poza tym będąc właścicielem takiej jednostki możesz przy w zasadzie niewielkim wkładzie sprawić, że księgowość nigdy nie będzie nudna. Jednak obowiązków na tym stanowisku jest naprawdę wiele, a niektóre z nich są w zasadzie decydujące o losach i pozycji biura rachunkowego na rynku. Reprezentowanie go na zewnątrz i sprawowanie pieczy nad wieloma decydującymi decyzjami może okazać się kluczowe, przełożyć się na całą karierę zawodową.

Nie da się ukryć, to stanowisko niesie za sobą dużą odpowiedzialność, a także może dostarczyć masę korzyści. Stąd też warto rozejrzeć się dookoła i nie przerywać swojej ścieżki kształcenia się. Krajowa Izba Księgowych wyszła z bardzo ciekawą inicjatywą, która ma umożliwić edukację zawodową na jeszcze wyższym poziomie niż to miało miejsce dotychczas. Otóż internetowy kurs kierownika biura rachunkowego to niebywała szansa, aby we własnych czterech ścianach nauczyć się wielu ważnych, branżowych kwestii. Opanować podstawy teoretyczne, ale także praktyczne. Kurs online zostały przygotowany przez zespół specjalistów, którzy od wielu lat mogą pochwalić się dużym doświadczeniem. Zebrane materiały wystarczają w zupełności do podejścia do egzaminu zawodowego. Oficjalny test, który pozwala na zdobycie certyfikatu jest zwieńczeniem całego trudu. Otrzymane dokumenty są równoznaczne z tymi, które otrzymują kursanci ze szkoleń stacjonarnych. Krajowa Izba Księgowych zadbała nie tylko o oprawę, ale wszelkie techniczne zagadnienia, które pokazują, że nauka wcale nie musi być przykrym doświadczeniem, a raczej relaksem w pogłębianiu wiedzy. To jedyna instytucja, która prowadzi internetowe kursy zgodne z wymogami MEN i kończące się certyfikatami ISO! To oznacza najwyższą jakość świadczonych usług. Nie należy się dziwić, w końcu Krajowa Izba Księgowych jest wpisana w ewidencji szkół i placówek. Także znalazło się dla niej miejsce w rejestrze instytucji szkoleniowych.

Krajowa Izba Księgowych sprawiła, że dokumenty, które otrzymuje się po ukończonym internetowym kursie kierownika biura rachunkowego w żaden sposób nie różnią się od tych, które można uzyskać w Poznaniu, Wrocławiu oraz Warszawie. Nie trzeba już brać pod uwagę konieczności wyjazdu do tych miast. Można zostać w domu i w każdej chwili zgłębiać tajniki wiedzy, która przyda się w prowadzeniu biura rachunkowego. Ten internetowy kurs organizowany przez Krajową Izbę Księgowych jest dla każdego, kto tylko chce zmienić coś w swoim życiu zawodowym! Nie należy zwlekać, gdyż choć miejsc nie zabraknie na platformie e-learningowej, to na rynku pracy może zrobić się nieco ciaśniej.