Więcej informacji na temat kursu znajdziesz na stronie: https://kik.edu.pl/kursy/155/kurs-kierownika-biura-rachunkowego-online/src-BlogBydg

Zastanawiasz się, w jaki sposób objąć stanowisko kierownika biura rachunkowego? Czy chcesz być osobą odpowiedzialną za całą strukturę i działalność takiej jednostki? Musisz nabyć wiedzę i umiejętności, które są niezbędne do planowania, kontrolowania i ewidencjonowania operacji gospodarczych. Wymagana jest też umiejętność sporządzania sprawozdań finansowych oraz analiz ekonomicznych. Poza tym zróżnicowany charakter działalności biura rachunkowego, np. o profilu handlowym, usługowym czy produkcyjnym, sprawia, że osoba na takim stanowisku kierowniczym musi być bardzo elastyczna pod wieloma względami. Jeśli znalazłeś w sobie tyle motywacji, aby przygotować się do samodzielnego prowadzenia biura rachunkowego, to powinieneś zainteresować się możliwością, która została niedawno wykreowana przez jedną z najlepszych instytucji oświatowych w Polsce.

Chodzi oczywiście o Krajową Izbę Księgowych, placówkę edukacyjną, która posiada wpis do ewidencji placówek i szkół oraz w rejestrze instytucji szkoleniowych. Grupa specjalistów KIK-u wpadła na bardzo dobry pomysł, a we współczesnym świecie ułatwić wielu osobom możliwość podwyższania swoich kwalifikacji, a co za tym idzie, wzmacnianie swojej pozycji zawodowej. Internetowy kurs kierownika biura rachunkowego to pionierski pomysł, który pozwoli ci na naukę za pośrednictwem własnego komputera z twojego domu. Myślisz, że to tylko imitacja rzeczywistego szkolenia, które odbywa się w ośrodkach stacjonarnych? Otóż nie! Ten e-learning kończy się egzaminem, którego zaliczenie pozwala na uzyskanie dokumentów, kropka w kropkę podobnych do wspomnianych. Wydawany na tych samych wydrukach oraz na podstawie tych samych przepisów prawnych, zgodnie z wymogami Ministerstwa Edukacji Narodowej. Poza tym internetowy kurs kierownika biura rachunkowego, jak i wszystkie prowadzone przez Krajową Izbę Księgowych w tym zakresie są poświadczone certyfikatami ISO, co oznacza najwyższą jakość wykonywanych usług. Nikt w Polsce nie może się tym pochwalić!

Jeśli chcesz zaoszczędzić czas, pieniądze, a także spokojnie poszerzać swoją wiedzę w tej tematyce, to te szkolenie odbywające się drogą internetową jest dla ciebie! Internetowy kurs kierownika biura rachunkowego jest tak samo dobre jak to, które odbywa się stacjonarnie w Bydgoszczy, Warszawie, Kielcach i innych miastach Polski. Nie musisz wyjeżdżać tak daleko, wystarczy, że zgłosisz się do Krajowej Izby Księgowych! W wybranym dla siebie miejscu i czasie zaczniesz rozwijać skrzydła, spełnisz swoje marzenie, bo KIK spełnia właśnie marzenia ludzi, bez względu na wiek i płeć! Skorzystaj z platformy edukacyjnej wprowadzonej na rynek przez klasową instytucję oświatową jaką jest Krajowa Izba Księgowych.