Więcej informacji na temat kursu znajdziesz na stronie: https://kik.edu.pl/kursy/154/kurs-ii-stopnia-kierownika-biura-rachunkowego-online/src-BlogPozn

Chcesz prowadzić swoje biuro rachunkowe lub pracować w nim i być odpowiedzialnym za reprezentowanie go na zewnątrz, pozyskiwanie nowych klientów? Należy do tego fachu odpowiednio się przygotować, tak, aby pogłębić posiadaną już przez siebie wiedzę z zakresu prawa podatkowego, rachunkowości, sprawozdawczości, kadr i płac. Nad pewnymi zagadnieniami należy dłużej się pochylić, zgłębić, tak aby w praktyce nie doszło do chwili zawahania nad pełnionymi obowiązkami. Pewność siebie, to w pracy kierownika biura rachunkowego nieodłączna cecha, przydatna na co dzień. Zagadnienia dotyczące prowadzenia własnej działalności są poruszane dogłębnie w nowej postaci szkoleniowej.

Postęp technologiczny daje o sobie znać i kolejny raz w pozytywnej formie. Krajowa Izba Księgowych stała się placówką, która zainicjowała możliwość nauki przez Internet. Nie ruszając się z domu, możesz rozpocząć kurs II stopnia kierownika biura rachunkowego. Jakie niesie to za sobą korzyści poza komfortem? Otóż to przede wszystkim o wiele tańsza alternatywa nauki niż w przypadku stacjonarnych szkoleń odbywających się w największych miastach Polski. Przykładowo kurs II stopnia kierownika biura rachunkowego w Poznaniu to nie tylko spory wydatek, ale także należy w to wliczyć dodatkowe koszty, m.in. opłacenie dojazdu, wyżywienia, a także miejsca w hotelu. Poza tym największą różnicę odczują kursanci wybierający internetowe szkolenie pod względem czasu. Praktycznie w dowolnej chwili można zasiąść do nauki! Krajowa Izba Księgowych zna się na rzeczy, wysłucha wiele opinii na ten temat, wie, co tak naprawdę jest potrzebne osobom, które są chętne do przystąpienia do egzaminu. Przez to też dana jest możliwość zdobycia oryginalnego certyfikatu, która uprawnia do podjęcia zawodu kierownika biura rachunkowego.

Wszystkie osoby, które chcą przystąpić do kursu II stopnia na to stanowisko w formie internetowej mogą zrealizować swoje marzenia. Warto zaznaczyć, że Krajowa Izba Księgowych jest pionierem tego rozwiązania, a także znajduje się w oficjalnym rejestrze placówek szkoleniowych, posiada wpis do ewidencji szkół i placówek. Wystawione przez tę jednostkę oświaty dokumenty są potwierdzeniem zdobytych kwalifikacji, z którymi można poczuć się niezwykle pewnie na rynku pracy, a dodatkowo program szkolenia jest zgodny z wymogami MEN. To innowacyjne osiągnięcie jest dostępne dla każdego w dowolnej chwili. Legalne podjęcie się obowiązków kierownika biura rachunkowego po tym zaawansowanym kursie będzie stało przed każdym absolwentem otworem. To e-learningowe szkolenie nie może czekać, nie zabraknie miejsc do zapisania się, ale rynek pracy nie jest studnią bez dna! Zaufaj Krajowej Izbie Księgowych i zarabiaj dzięki niej więcej!