Więcej informacji na temat kursu znajdziesz na stronie: https://kik.edu.pl/kursy/139/kurs-ii-stopnia-glownego-ksiegowego-online/src-BlogBydg

Czy będąc głównym księgowym warto dalej się kształcić? Oczywiście, że tak, gdyż perspektyw rozwoju na tym stanowisku nie brakuje wcale. Osoba wspinająca się po szczeblach kariery może zostać dyrektorem finansowym lub kontrolerem finansowym w renomowanych przedsiębiorstwach o międzynarodowym zasięgu. Poza tym główny księgowy może zostać powołany na stanowisko członka zarządu, co zazwyczaj zdarza się w mniejszych firmach. Awans równoznaczny jest z powiększeniem miesięcznego wynagrodzenia. Jeśli jesteś osobą, która chce pełnić nadzór merytoryczny i organizacyjny nad działem księgowości, to powinieneś zainteresować się ofertą kursów e-learningowych przygotowanych przez Krajową Izbę Księgowych.

Ta instytucja oświatowa jest pionierem na polskim rynku pod względem wprowadzania internetowych kursów o charakterze zawodowym, doszkalającym oraz kwalifikacyjnym. Krajowa Izba Księgowych postępuje z duchem czasu i jej specjaliści dogłębnie zapoznali się z potrzebami rynku. Otóż wiele osób, które chciałoby się kształcić w kierunku II stopnia głównego księgowego w obecnej chwili zajmuje bardzo poważne stanowiska w organizacjach wszelkiego rodzaju. Stąd też nie posiadają wystarczającej ilości czasu, aby pogłębiać swoją wiedzę. Krajowa Izba Księgowych z tego też powodu stworzyła właśnie internetowy kurs II stopnia głównego księgowego, który do złudzenia przypomina te, które organizowane są na terenie Bydgoszczy czy innych miast w Polsce. Ta instytucja oświatowa gwarantuje nie tylko inną niż wszystkie formę kształcenia, ale przede wszystkim posiada wpis do ewidencji szkół i placówek , a także wpis do rejestru instytucji szkoleniowych. Poza tym uzyskany po pozytywnie zdanym egzaminie końcowym dyplom do złudzenia przypomina ten, który otrzymuje się po ukończeniu szkoleń w ośrodkach stacjonarnych. Wszystko w oparciu zgodności z uprawnieniami Ministerstwa Edukacji Narodowej. Świadczone usługi przez Krajowa Izbę Księgowych posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty ISO, co świadczy o wysokiej jakości prowadzonych kursów.

Zaletą ukończenia internetowego kursu II stopnia głównego księgowego jest to, że zachowuje pełną zgodność z MEN. Każda absolwent po otrzymaniu dyplomu, jako potwierdzania zdobytych kwalifikacji jest łakomym kąskiem dla wielu pracodawców na rynku pracy, a także spotyka się to ze zwiększeniem możliwości awansu wewnątrz struktury wielu organizacji. Warto doszkalać się, gdyż odświeżenie wiedzy nadaje nowego tchnienia w aktualnie prowadzone czynności. To także podstawa do legalnej pracy w tym zawodzie. Nie ma co zwlekać z podjęciem decyzji, to najbardziej ekonomiczne rozwiązanie wśród innych konkurencyjnych kursów w całym kraju.