Kurs I stopnia dyrektora finansowego Poznań

Więcej informacji na temat kursu znajdziesz na stronie: https://kik.edu.pl/kursy/150/kurs-i-stopnia-dyrektora-finansowego-online/src-BlogPozn

Stanowisko dyrektora finansowego to obok dyrektora zarządzającego i dyrektora handlowego czy też produkcyjnego najważniejsza posada, którą można piastować w firmie. Rola takiej osoby w ostatnich latach ulega wyraźnej ewolucji, to już nie tylko ktoś odpowiedzialny za doradztwo i dostarczanie informacji do współdecydentów, ale też znacznie większy prestiż. W największych przedsiębiorstwach to stanowisko odpowiedzialne za procesy strategiczne dotyczące planowania i zarządzania oraz za fuzje i przejęcia. Ta mnogość obowiązków jest naprawdę spora, nie można bez odpowiednich kwalifikacji objąć takiej posady. Wymaga to przygotowania i dużego doświadczenia w wielu branżowych kwestiach.

Krajowa Izba Księgowych wyszła naprzeciw wymaganiom i ewolucja stanowiska dyrektora finansowego nie jest w żaden sposób już wielu osobom straszna. Otóż na polskim rynku pojawił się internetowy kurs I stopnia dyrektora finansowego. To niesamowite, że przez Internet można zdobyć tak wysokie kwalifikacje. Wszystko dzięki Krajowej Izbie Księgowych, która jako ośrodek oświatowy wpisany jest w rejestr instytucji szkoleniowych oraz posiada wpis do ewidencji szkół i placówek. Co do samego internetowego kursu I stopnia dyrektora finansowego do złudzenia przypomina te, które odbywają się w m.in. w Poznaniu, Wrocławiu czy w Gdańsku. Kursant nie poczuje merytorycznej różnicy, a przede wszystkim odczuwać będzie nieustanny komfort. Cały tryb nauczania będzie miał miejsce w domu lub wszędzie tam, gdzie możliwość jest podłączenia się do sieci internetowej. Koniec z pozyskiwaniem środków na wyjazdy do szkół stacjonarnych czy też ciągłe rezerwowanie pokoi hotelowych i poszukiwanie dobrej jakości stołówek. Kurs internetowy I stopnia dyrektora finansowego przez Internet to korzyści, które nie wymagają od osoby szkolonej odkładania wszystkich swoich dotychczasowych obowiązków. To komfortowa nauka w trybie, który samemu sobie można ustalić.

Krajowa Izba Księgowych cieszy się dużą renomą wśród pracodawców, którzy chwalą już w pierwszych miesiącach pracy zatrudnionych w swoje szeregi absolwentów tej placówki oświatowej. Ich uwagę przykuwa certyfikat, który jest kropka w kropkę podobny do tego, który otrzymuje się w stacjonarnych ośrodkach szkoleniowych. Te dokumenty są w stosunki do siebie równoważne, także pod względem prawnym. Nie ma tutaj mowy o żadnym oszustwie, a tylko o wygodzie, która na tym szczeblu jest rzadko spotykana. Wystarczy tylko wspomnieć, że proces nauki jest zgodny z wymogami MEN i aktualnymi potrzebami rynku. Jeśli chcesz komfortowo uczyć się we własnym domowym zaciszu, to Krajowa Izba Księgowych ci to umożliwi. Spiesz się, bo coraz więcej osób korzysta z tej formy nauki. Nie chodzi o brak miejsc, bo to niemożliwe, ale wolne etaty na rynku pracy!