Więcej informacji na temat kursu znajdziesz na stronie: https://kik.edu.pl/kursy/152/kurs-dyrektora-finansowego-online/src-BlogOlsztyn

Napływ zachodnich przedsiębiorstw do naszego kraju na przełomie ostatnich lat sprawił, że w naszym kraju pojawiło się duże zapotrzebowanie na dyrektorów finansowych, którzy biegle władają językiem angielskim oraz potrafią odnaleźć się w nowych, europejskich realiach. Mimo niewielkiego doświadczenia obejmowali wysokie stanowisko, a na dobry początek wystarczyła renomowana uczelnia wyższa w CV. Kilkuletnie doświadczenie zawodowe stało się być ważniejszym w późniejszym okresie rozwoju tej branży, aż po dziś. Mimo zmian norm, warunków oraz ambicji pracowników, stanowisko dyrektora finansowego jest nadal niezwykle kuszące. Mimo dużej odpowiedzialności i nawału obowiązków, Polacy chcą po prostu zarabiać bardzo dobrze. Możliwe, że coś w tym jest, bo pensja osób zajmujących stanowisko dyrektora finansowego nie jest wcale taka niska. Wszystko zależy od wielkości organizacji i ich kapitału.

Krajowa Izba Księgowych, jednostka oświatowa działająca na terenie naszego kraju wpadła na znakomity pomysł, który pozwoliłby na wypełnienie luki wolnych etatów na tym wysokim i ważnym stanowisku. Otóż na rynek wprowadziła internetowy kurs dyrektora finansowego. To coś cudownego, że każdy chętny może teraz w dowolnej chwili rozpocząć swoją naukę w odpowiednim dla siebie tempie, rytmie. Wszystko odbywa się za pośrednictwem monitora, wystarczy przed nim zasiąść. Stąd też nie ma mowy o opłacaniu dalekich wyjazdów na szkolenia stacjonarne, czy też rezerwowaniu drogich pokoi hotelowych z wyżywieniem. Za sprawą Krajowej Izby Księgowych można zmieścić się w niższych kosztach i to bez wychodzenia z własnego domu! KIK można zaufać bowiem jest to jednostka oświatowa posiadająca wpis do ewidencji szkół i placówek oświatowych oraz rejestru instytucji szkoleniowych. W oczach Ministerstwa Edukacji spełnia wszystkie uregulowania dotyczące piastowania takiej właśnie funkcji w kraju.

Specjaliści z Krajowej Izby Księgowych wiedzą w jaki sposób gonić za postępem technologicznym. Certyfikaty ISO, którymi oznaczone są świadczone usługi są tylko na to dowodem. Poza tym internetowy kurs dyrektora finansowego nie różni się praktycznie niczym od tego w Olsztynie, Kaliszu czy Białymstoku. Także w innych miastach wkrótce stacjonarnie może uczyć się mniej osób, ze względu na to, że wersja internetowa również rozwija wszystkie niezbędne umiejętności, a dodatkowo nie uszczupla portfela. Można z tej opcji czerpać garściami! Włożony trud w szkolenie przez Internet zostanie prędzej czy później nagrodzone.