Więcej informacji na temat kursu znajdziesz na stronie: https://kik.edu.pl/kursy/152/kurs-dyrektora-finansowego-online/src-BlogLodz

Ścieżka od zera do dyrektora, czy to możliwe? Oczywiście, że tak! Najwyższa pora na zrobienie prawdziwej kariery w finansach. Decydując się na obranie takiej ścieżki należy dowiedzieć się, co może nas spotkać. Ta droga nie jest łatwa, raczej kręta i zawiła, co oznacza, żeby wskoczyć na stanowisko dyrektora finansowego trzeba wielu lat starań i wytrwałości przede wszystkim. Zalety obrania takiej ścieżki zawodowej? To przede wszystkim w przyszłości wysokie wynagrodzenie, możliwość podejmowania bardzo ważnych decyzji, które stają się kluczowe dla danej organizacji, w której znajdzie się zatrudnienie. Czy potrzeba dziesięciu lat, aby dojść do poziomu dyrektora finansowego?

Odpowiedź na to pytanie brzmi, ponieważ Krajowa Izba Księgowych znalazła doskonałe rozwiązanie, aby skrócić ten czas oczekiwania na wspinanie się po szczeblach kariery w branży księgowości. Internetowy kurs dyrektora finansowego jest wyjściem z impasu, który najczęściej był związany z brakiem czasu wśród osób zainteresowanych pogłębianiem swojej wiedzy. Stworzona specjalnie na to zapotrzebowanie platforma e-learningowa jest skonstruowana w sposób przemyślany. O dowolnej porze dnia i nocy istnieje możliwość zalogowania się do niej i kontynuowania rozpoczętej już edukacji. Krajowa Izba Księgowych jest pionierem na rynku w kontekście innowacyjnych metod nauczania. Nie bez powodu instytucja ta znajduje się na liście placówek i szkół oraz wykazie organizacji szkoleniowych. Wszystkie świadczone usługi przez Krajową Izbę Księgowych są oznaczone certyfikatami ISO, co oznacza wysoką jakość proponowanych kursów doszkalających, zawodowych, kwalifikujących.

W parze z renomą idzie także uznanie w oczach pracodawców, którzy chętnie sięgają po absolwentów tejże placówki oświatowej. Zresztą dokumenty otrzymywane po pozytywnym zakończeniu całego szkolenia są wydrukowane na identycznych wzorach i na tej samej podstawie prawnej, co w przypadku kursów odbywających się stacjonarnie. Poza tym całość internetowej nauki odbywa się pod każdym względem zgodnie z rozporządzeniami Ministerstwa Edukacji Narodowej. Warto zwrócić uwagę na to, że ta innowacyjna forma nauki, jaką jest internetowy kurs dyrektora finansowego jest praktycznie analogiczna do stacjonarnego odpowiednika w Łodzi, Katowicach czy Gdańsku. Uzyskanie tytułu zawodowego bezpośrednio z własnego domu? Zdobycie wymarzonej pracy? To może umożliwić właśnie skorzystanie z usług Krajowej Izby Księgowych, która oferuje innowacyjne metody nauki. Więc, nie ma co tracić czasu, bo taka możliwość jest stworzona właśnie dla osób, które chcą się rozwijać.