Więcej informacji na temat kursu znajdziesz na stronie: https://kik.edu.pl/kursy/141/kurs-specjalista-ds-rachunkowosci-zarzadczej/src-BlogKIK

Specjalista do spraw rachunkowości zarządczej gromadzi, przetwarza, analizuje i prezentuje informacje finansowe i niefinansowe dotyczące przedsiębiorstwa. Zawód ten jest bardzo odpowiedzialny i wymaga od kandydata umiejętności analitycznego myślenia.

Jeżeli chodzi o kwestie finansowe, to szacuje się, że przeciętne wynagrodzenie na tym stanowisku mieści się w granicach od 4 000 zł do 8 000 zł brutto. Oczywiście można zarobić więcej lub mniej w zależności od doświadczenia zawodowego i lat praktyki.

Lecz aby móc pracować jako specjalista do spraw rachunkowości zarządczej, należy mieć dokument potwierdzający kwalifikacje zawodowe. Najlepszym rozwiązaniem zdobycia takiego dokumentu jest podjęcie kursu online. Kursy e-learningowe pozwalają zaoszczędzić czas na dojazdy w wybrane przez placówkę miejsce szkoleniowe oraz pieniądze, ponieważ jest tańszy niż kursy stacjonarne, a dodatkowo daje możliwość uzyskania dokładnie takich samych kwalifikacji, co kursy stacjonarne.

Wszystkie materiały szkoleniowe zgodne są z wymaganiami merytorycznymi Ministerstwa Edukacji Narodowej i przygotowywane są przez interdyscyplinarny zespół specjalistów i zawarte są na innowacyjnej platformie dydaktycznej, natomiast egzamin jest prowadzony w formie filmu zaliczeniowego. Dodatkowo uzyskane w trakcie szkolenia kwalifikacje, potwierdzone są certyfikatem wydawanym na druku Ministerstwa Edukacji Narodowej dającym uprawnienia do pełnienia zawodu Specjalisty ds. rachunkowości zarządczej, są to takie same uprawnienia jak po kursie stacjonarnym.  Jest to zatem bardzo wygodna, wiarygodna i nowoczesna forma potwierdzania wymaganych kwalifikacji zawodowych.